Merakla beklenen PS4 Türkiye’de

Tüm dünyada merakla beklenen Ps4’ün İstanbul’daki meraklıları saatlerce kuyrukta bekledi.Soğuk havaya aldırış etmeden bekleyenlere çay ve kahve ikramı yapıldı. Ayrıca vatandaşların beklediği alana ısıtıcılar koyuldu. Kuyrukta bekleyen vatandaşlardan Dilek Özen çok heyecanlı olduğunu söyleyerek ’’Biz 1 yıldır bunun peşindeyiz ama şuanda 77. Sıradayız. Bizim durumumuz kritik ama yinede umudumuz var.Ps’ün 1 yıldır peşindeyiz 4 aydır da full takipteyiz. Saat altı buçuktan beri bekliyoruz.

Çok soğuk. Başka
bir şey için bu kadar beklemeyiz ama evlat hatırı için bekliyoruz. Yapacak bir şey yok.’’ dedi.

teknosason.jpg

Saatler 00:00’ı gösterdiğinde oyun tutkunları alışveriş merkezininin içine alınmaya başlandı.

Türkiye’de Ps4’ün ilk sahibi ise Özcan Kaya isimli vatandaş oldu.

Çalışanlar tarafından alkışlarla karşılanan Özcan Kaya kasadaki satış işlemlerinin ardından Ps4’üne kavuştu. Yaklaşık 14 saat beklediğini söyleyen Türkiye’deki Ps4’ün ilk sahibi Özcan Kaya ’’ Hakettiğimi düşünüyorum. PlayStation 4’ün Türkiye’deki ilk sahibi olmaktan gurur duyuyorum. Çok teşekkür ediyorum.’’dedi.

Kuyrukta bekleyen ilk 75 vatandaş özel kampanya ile gece satışına sunulan Ps4’ün sahibi olurken diğer vatandaşlar eli boş döndü.

Yetkilileri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’dede sınırlı sayıda satışa sunulan Ps4’e yoğun ilgi olacağını ve yarın öğle saatlerinde stokların tükeneceğini ifade etti.Alışveriş merkezinin saat 22:00’da kapanmasına rağmen çalışanlar özel kampanya nedeniyle gece geç saatlere kadar oyunseverlere hizmette bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir