Call of Duty: Black Ops 4 nihayet resmi olarak tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops 4 nihayet resmi olarak tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops 4 nihayet resmi olarak tanıtıldı

Günlerdir sızıntı haberleri ile gündemden düşmeyen yeni Call of Duty oyunu, Call of Duty: Black Ops 4 nihayet duyuruldu. Geride bıraktığımız saatlerde Activision‘ın yaptığı özel bir sunum ile duyurulan oyunun PC platformunda Battle.net üzerinden servis edileceği onaylandı. Öncelikle yine söylenti olarak internette dolaşan Battle Royale modunun oyunda olacağını belirtelim. Bu mod için çok çalıştıklarını belirten geliştiriciler, modun adını Blackout olarak belirlemişler. Blackout modunda 100 oyuncuyu büyük bir haritanın içine atacağını söyleyen geliştirici ekip, Nuketown olarak bilinen haritanın 1500 katı büyüklüğünde bir harita ile oyuncuların karşısına çıkacaklarını belirtiyorlar.

Call of Duty: Black Ops 4 resmi olarak tanıtıldı

Tüm bunların yanında Call of Duty’nin alıştığımız o sinematik sahneler ile süslenmiş hikaye moduyeni oyunda yok. Evet yanlış duymadınız. Yeni Call of Duty’de hikaye modu olmayacak. Bunun yerine oyuna zombi modu ekleyeceklerini belirten geliştiriciler, oyunun çoklu oyuncu modları üzerinden karakter hikayelerini oyunculara aktaracaklar. Silah kullanımı açısında Black Ops 4’te yenilikler ile karşılaşacağımızı belirten geliştirici ekip, zombi modunda dört farklı karakter ve üç haritanın bulunacağını belirtti. Çeşitli silahlar ve eklentiler ile zombi modunun zenginleştirildiğini söyleyen yapımcıların oyuncuların karşısına nasıl bir içerik ile çıkacağını merak ediyoruz.

12 Ekim tarihinde sadece PCPlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı açıklanan oyun, bakalım Battlefield V‘e rakip olacak mı? Hep beraber göreceğiz.

Hikaye tanıtım videosu


Rekabetçi moduna ait fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir