Nintendo Konsol

Oyun sektörünün devi Nintendo, oyun keyfini doya doya yaşamak isteyenler için eğlenceli Nintendo konsol ve oyunları uygun fiyat & kampanya fırsatlarıyla RECH BİLİŞİM’ de


SATIN ALMAK ve SERVİSE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN


Nintendo Switch Konsol (Kırmızı/Mavi)

Değiştir ve Oyna

Her zaman, her yerde ve herkesle

Evdeki oyun konsolu deneyiminin tadını çıkarmak için artık televizyona ihtiyacın yok!

Zamanın olmadığı için bir oyunu yarıda bıraktığın oldu mu hiç? Bir ev konsolunun gücünü ve bir avuç içi konsolunun taşınabilirliğini birleştiren Nintendo Switch, sana uyum sağlamak için şekil değiştirebiliyor. Ne kadar meşgul olursan ol, istediğin oyunları oynayabilirsin. Artık oyun oynamak için yaşam tarzını değiştirmene gerek yok, konsolunun yaşam tarzına ayak uydurduğu yeni bir çağ başlıyor. Esnek ve serbest oyun modlarıyla her zaman, her yerde ve herkesle oynamanın tadını çıkar.


Üç farklı oyun modu
TV Modu: Televizyonun karşısına kurul ve oyunların keyfini dostlarınla birlikte çıkar. Konsolunu televizyonuna bağlayarak yediden yetmişe herkesi eğlenceye kat. Evde ailen ve arkadaşlarınla oyun oynamak için ideal. Nintendo Switch, TV modunda 1080p/60 fps’ye kadar destekler.

Masaüstü Modu: Ekranı paylaş, eğlenceyi paylaş. Nintendo Switch’i bağlayabileceğin bir televizyon yoksa, konsol ekranında eşli veya rekabetçi oyunlar oynamak için konsola bağlı ayakları aç ve Joy-Con kumandalarından birini arkadaşına ver.

Avuç içi Modu: Geniş ve güzel bir ekrana sahip bu konsolu gittiğin her yere götürebilirsin. Televizyon ekranındaki oynanış deneyimini parmak uçlarında hisset. Artık heyecan verici oyunları dilediğin yerde, dilediğin zaman oynayabilirsin.

Nintendo Switch’in avuç içi modunda 720p/60 fps’ye erişebileceğini lütfen unutma. Ekran çözünürlüğü ve saniye başına düşen kare sayısı (fps), her oyundan alabileceğin en iyi performansa göre belirlenir.

Yerel çok oyunculu
Sekiz taneye kadar konsol ile bağlantı kur ve diğer oyuncularla oyna. Oyuncular en fazla sekiz Nintendo Switch konsoluyla bağlantı kurarak eşli ve rekabetçi oyunları birlikte oynayabilirler.

Çevrimiçi çok oyunculu
Nintendo Switch’in çevrimiçi üyelik hizmetine* katılarak uzaktaki arkadaşlarınla veya dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla oynayabilirsin. Ayrıca üyeler akıllı cihaz uygulamasına bağlanarak oyun seansları ayarlayabilir, oyun oynamak için çevrimiçi lobilerde buluşabilir ve oynarken sesli sohbete katılabilirler.

Joy-Con™ ile eğlenceyi paylaş
Nintendo Switch, konsolun her iki tarafında da bulunan ve birlikte çalışan Joy-Con isimli kumandalara sahip. Eğer iki Joy-Con’u, Joy-Con tutacağına yerleştirirsen standart bir oyun kumandası gibi çalışır. Tutacak kullanmazsan Joy-Con’ları birleşik kumandanın tüm işlevlerine sahip iki ayrı kumanda olarak kullanabilirsin.
Joy-Con’lardan birini arkadaşına vererek eşli veya rekabetçi çok oyunculu oyunları dilediğin yerde oynayabilirsin. Tek bir Joy-Con’u yatay veya dikey bir şekilde tutarak oyun oynamanın yanında her elinde bir Joy-Con tutarak aynı anda ikisini birden kullanabilirsin. Joy-Con’un hareket kontrollerinin tadını çıkarmak için konsolun kutusundaki Joy-Con kayışlarını kumandalara tak ve kayışları bileklerine geçir. Joy-Con’u yatay olarak tutarsan SL ve SR düğmelerine kolayca erişebilirsin.
Hissedilenler artık titreşimlerin çok daha ötesinde
Joy-Con’da bulunan HD rumble fonksiyonu, sadece seslerle ve görsellerle sağlanması mümkün olmayan, sürükleyici bir oynanış deneyimi oluşturur.

Şekilleri, hareketi ve mesafeyi hisset
(Sağ) Joy-Con’da bulunan IR Motion Camera nesnelerin şeklini, hareketlerini ve bulundukları mesafeyi algılayabilir. Örneğin taş, kâğıt, makas oynarken oyuncunun elinin aldığı şekli tanıyabilir. Bu özellik sayesinde oyunları, daha önce hiç deneyimlemediğin, farklı şekillerde oynayabilirsin!

Kutu içeriği:
• Ana ünite
• Her biri için ayrı Joy-Con bilek kayışıyla birlikte sol ve sağ Joy-Con
• Joy-Con tutacağı
• Nintendo Switch Yuvası
• AC adaptörü
• HDMI kablosu