PlayStation 3 Konsol

SATIN ALMAK ve SERVİSE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN


Sizin eğlenceniz, sizin tarzınız !

Nefes kesen oyunlar, büyüleyici High Definition Blu-ray Disc filmler, sevdiğiniz müziklere, fotoğraflara ve Internet’e kolay erişim – hepsi elinizin altında. Üst düzey eğlence dünyasına hoş geldiniz.
Korkunç silah çatışmalarından aile boyu eğlenceye kadar PlayStation 3 her şeye sahip:


STOK VE DİĞER SORULARINIZ İÇİN ÇAĞRI MERKEZİMİ ARAYABİLİRSİNİZ.
0 224 220 20 51 – 0 532 169 59 14


High Definition görseller, göz alıcı stereoscopic 3D ve ücretsiz çevrimiçi oyun oynayabilme olanağı. Size uygun mükemmel oyun sadece birkaç saniye ötenizde.Rahat koltuğunuzda oturarak arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurun ve en sevdiğiniz siteleri ziyaret edin.Filmlerin görkemli High Definition kalitesinde hayat bulduğu Blu-ray Disc filmlerle en net görüntü kalitesine şahit olun ve Blu-ray 3D disklerin sunduğu stereoscopic 3D deneyimini yaşayın. PS3 ile PS VITA Etkileşimi ! TV’nizi başkası mı kullanıyor? PS Vita’nızı kullanarak PS3’ünüzdeki oyun ve video içeriklerine erişin ve eğlenmeye devam edin. Paranızın karşılığını fazlasıyla alın. PS Vita’nız veya PS3’ünüz için bir oyun alın ve aynı oyunu diğer sistemde ücretsiz ya da indirimli edinin.Oyun içi eşyalar açın, yeni eşyalar yaratın ve bunları PS Vita’nız ile PS3’ünüz arasında paylaşın.

Eğlenceniz kesintiye uğramasın: maceraya evinizde, PS3’ünüzde başlayın ve dışarı çıktığınızda PS Vita’nızda devam edin.Belirli PS3 oyunlarında PS Vita sisteminizin benzersiz özelliklerini kullanarak bu oyunları oynamanın yeni şekillerini keşfedin. PS Vita veya PS3’teki diğer oyuncularla canlı yarışın, dövüşün ya da işbirliği yapın.


STOKLARIMIZDA SIFIR VE 2. EL TEMİZ PS3 LER MEVCUTTUR.
2. EL VEYA SIFIR ÜRÜNLERİNİZ İÇİN OYUN YÜKLEME İMKANIMIZ VARDIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

İKİNCİ EL SONY GARANTİLİ PS3

SIFIR İTHALATCI PS3

SIFIR XBOX ONE

İKİNCİ EL XBOX ONE 

XBOX 360 

PSP VİTA 

PSP

ELİMİZDE MEVCUTTUR PS4LERİN HEPSİ GARANTİLİDİR GARANTİSİZ CİHAZ SATMIYORUZ

GÜNCEL KONSOL, OYUN VE AKSESUAR BİLGİLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 KONSOL ÇEŞİTLERİ İÇİN DİĞER İLANLARIMIZA BAKABİLİRSİNİZ

 

 


Satın almış olduğunuz  bir ürün ile ilgili herhangi bir olumsuzluk veya memnuniyetsizlik karşısında satış sonrası oluşabilecek problemleri olumlu sonuçlandırabilmemiz için hiç çekinmeden ve beklemeden öncelikle bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

SATIN ALMAK ve SERVİSE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir